W Nowym Targu powstała wirtualna strzelnica. Można z niej już korzystać [ZDJĘCIA]
W gminie Nowy Targ powstała pierwsza wirtualna strzelnica. Z obiektu można już korzystać. - Obiekt umożliwia prowadzenie zajęć szkoleniowych i treningowych w warunkach dostosowanych do współczesnych standardów bezpieczeństwa - mówią o nowo otwartej strzelnicy w nowotarskim UG.