Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

na sygnale

policjanci z Zakopanego

Pijany wybrał się na przejażdżkę hulajnogą. Nie dość, że upadł, to policjanci z Zakopanego ukarali go mandatem

Ponad 1,7 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu 42-latek, który w Zakopanem wywrócił się na hulajnodze elektrycznej. Mężczyzna doznał obrażeń głowy - ale jak przekazują zakopiańscy mundurowi - szczęśliwie nie okazały się one groźne. I o ile w przypadku urazów, 42-latkowi się upiekło - o tyle nie uniknie on mandatu. Ten został mu już wlepiony.

Wiadomości