Zakaz prowadzenia pojazdów i alkohol we krwi. Znowu wsiadł za kierownicę
Dzisiaj rano (3.06) dzielnicowi z Zakopanego na ul. Ciągłówka zauważyli samochód, którego kierujący miał trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy.
REKLAMA
Dzisiaj rano (3.06) dzielnicowi z Zakopanego na ul. Ciągłówka zauważyli samochód, którego kierujący miał trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy.
Wczorajszy poranek na Podhalu i kolejni kierowcy na kacu za kierownicą. Mimo apeli i kontroli wciąż nie brakuje osób, które wsiadają do auta po alkoholu.
Pijani rowerzyści na ulicach powiatu tatrzańskiego. Wczoraj (27.04) wieczorem mandatem w wysokości 2,5 tys. zł został ukarany 33-letni mężczyzna, który jechał rowerem środkiem drogi w Kościelisku przy ulicy Strzelców Podhalańskich. Mężczyzna miał ewidentne trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1.3 promila alkoholu w organizmie.
Zakopiańska drogówka zatrzymała dziś (20.04) troje kierowców, którzy prowadzili samochody na podwójnym gazie.
Tatrzańscy policjanci ostrzegają, alkohol spożyty dzień wcześniej, wciąż może utrzymywać się w organizmie. Przekonał się o tym dzisiaj (20.04) rano 27-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego, który został zatrzymany do rutynowej kontroli w Leśnicy.
Kierowca mercedesa, który spowodował kolizję w Białym Dunajcu, miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
0,4 promila alkoholu w organizmie mieli kierowcy zatrzymani w niedzielę, 22 lutego, na terenie powiatu tatrzańskiego. Oboje odpowiedzą za jazdę w stanie po użyciu alkoholu.
Blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie i brak uprawnień do kierowania – to dlatego 40-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego próbował uciekać przed policją w piątek wieczorem w Zakopanem.
Policjanci interweniowali na terenie placu targowego pod Gubałówką w Zakopanem. Zgłoszenie dotyczyło pijanego i agresywnego mężczyzny, który awanturował się między straganami i zaczepiał pracowników stoisk.
W ciągu zaledwie dwóch dni w powiece nowotarskim policjanci zatrzymali kilku nietrzeźwych kierujących. Każdy z nich stanowił realne zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego.
Dwaj pijani mężczyźni ukradli busa, a następnie uderzyli nim w ogrodzenie. Do tej sytuacji doszło w minioną niedzielę, 18 stycznia w Pyzówce.
W Sylwestra i Nowy Rok tatrzańscy policjanci zatrzymali trzech kierowców, którzy prowadzili swoje auta po spożyciu alkoholu.