OSP Lipnica Mała ma mieć nową remizę. Umowa na jej budowę została już podpisana [ZDJĘCIA]
Strażacy-ochotnicy z OSP Lipnica Mała będą mieli nową remizę. Jej powstanie ma zapewnić druhom nowoczesne zaplecze logistyczno-szkoleniowe i przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności. - Nowy obiekt w pełni zabezpieczy potrzeby operacyjne jednostki - mówią w gminie Jabłonka, w urzędzie której podpisana została umowa na budowę nowej remizy.