Pijani rowerzyści na ulicach powiatu tatrzańskiego
Pijani rowerzyści na ulicach powiatu tatrzańskiego. Wczoraj (27.04) wieczorem mandatem w wysokości 2,5 tys. zł został ukarany 33-letni mężczyzna, który jechał rowerem środkiem drogi w Kościelisku przy ulicy Strzelców Podhalańskich. Mężczyzna miał ewidentne trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1.3 promila alkoholu w organizmie.