Gubałówka: Znowu opłaty za wejście na szlak [FOTO, WIDEO]
Wydawać się mogło, że problem z pieszym szlakiem na Gubałówkę rozwiązano dwa lata temu. Turyści mogli poruszać się ścieżką wzdłuż torów kolejki oznaczoną przez PTTK i odgrodzoną siatką od prywatnych pól przez Polskie Koleje Linowe. Jednak dziś znów pojawiła się obsługa kasy i wprowadzono sprzedaż biletów.