Akcja partyzantów z oddziału „Wilk”. Uroczystości w 82. rocznicę tych wydarzeń
Pod pomnikiem partyzantów oddziału "Wilk" na Przełęczy Przysłop odbędą się dziś (20.02) uroczystości 82. rocznicy upamiętniającej akcję, w której polegli partyzanci Armii Krajowej z oddziału "Wilk".