Wnioski o świadczenie 800+. Można je już składać na kolejny okres rozliczeniowy
Można już składać wnioski o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Będzie on trwał rok - od 1 czerwca 2026 do końca maja następnego, czyli 2027 roku.
REKLAMA
Można już składać wnioski o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Będzie on trwał rok - od 1 czerwca 2026 do końca maja następnego, czyli 2027 roku.
Rodzice i opiekunowie już od 1 lutego mogą składać wnioski o 800 plus na nowy okres świadczeniowy – od 1 czerwca tego roku do 31 maja 2026 r. Formularze są przyjmowane tylko elektronicznie, a wypłata świadczenia odbywa się bezgotówkowo - na rachunek bankowy.