Akcja poszukiwawcza w Tatrach. Zaginął 43-letni Holender, całą noc spędził w górach. Na szczęście nic mu się nie stało
Nocna akcja poszukiwawcza w Tatrach Zachodnich ze szczęśliwym finałem. Turysta z Holandii odnaleziony cały i zdrowy. Dzisiaj, tuż po północy Horska Zachranna Służba (HZS) odebrała zgłoszenie o zaginięciu 43-latka.