Międzynarodowe Forum Górskie. Pierwsza część już w najbliższych dniach. A kiedy druga?
Tegoroczne Międzynarodowe Forum Górskie podzielone zostanie na dwie części. Pierwsza z nich już w drugiej połowie czerwca. Będzie mieć wtedy miejsce w Witowie.
REKLAMA
Tegoroczne Międzynarodowe Forum Górskie podzielone zostanie na dwie części. Pierwsza z nich już w drugiej połowie czerwca. Będzie mieć wtedy miejsce w Witowie.
Jeszcze tylko przez niecały tydzień - do 16 czerwca - a dokładnie do godz. 10:00 tego dnia trwa konkurs na opracowanie strategii marki powiatu tatrzańskiego oraz gmin w jego skład wchodzących.
Powiat tatrzański i Tatrzańska Agencja Rozwoju i Promocji biorą udział w konkursie "Kierunek: Małopolska! Promocja regionalnej oferty w Kraków Airport".
W niedzielę zgodnie w najnowszymi prognozami może popadać, ale miejmy nadzieję, że tym razem to nie przeszkodzi w zorganizowaniu przeniesionych z lipcowego terminu, jubileuszowych, już 25. wyborów z serii Nośwarniyjsa Górolecka. Impreza jak zwykle będzie miała miejsce w Białym Dunajcu.
Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi narodowa fala luzu, grillowania i paragonów grozy. Ale spokojnie – pod Tatrami też można odpocząć bez wspinaczki na Rysy. W tym przewodniku podpowiadamy, jak zaplanować urlop z widokiem, kulturą i dobrym jedzeniem, nie rezygnując z trybu „leniwiec”. A wszystko to w rytmie Tatrzańskich Wici, festiwali i targów, które sprawiają, że lato w górach to nie tylko szlaki i korki na Zakopiance.
W najbliższy czwartek (5.12) w Zakopanem odbędzie się Forum Górskie. XVII edycja tego wydarzenia będzie poświęcona mieszkańcom Podhala walczącym na frontach I wojny światowej.
Jak informuje organizator zmagania, Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury: "celem konkursu jest prezentacja piękna gór, tatrzańskich wiosek i ich osobliwych walorów krajobrazowych nie tylko w sezonie zimowym i letnim, kiedy przyciągają one największą ilość gości, ale także w innych okresach".