Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich „Złote Kierpce” z nową formułą już 19 kwietnia
19. kwietnia odbędzie się w Zakopanem Festiwal Zespołów Góralskich Złote Kierpce. W tym roku wydarzenie będzie miało nową formułę.
REKLAMA
19. kwietnia odbędzie się w Zakopanem Festiwal Zespołów Góralskich Złote Kierpce. W tym roku wydarzenie będzie miało nową formułę.
Już po raz kolejny - dokładnie po raz 17. - odbywać się będzie w tym roku Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich "Złote Kierpce". Będzie on miał miejsce za niecały miesiąc. Zainteresowani uczestnictwem w nim powinni się jednak pospieszyć, bo niebawem upływa termin zgłoszeń.
Po raz pierwszy w piętnastoletniej historii Tatrzańskiego Festiwalu Zespołów Góralskich "Złote Kierpce", który w bieżącym roku odbędzie 13-14 kwietnia, zostanie zorganizowany konkurs plastyczny pt. "Moje kierpce podrygują".