Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Tatrzańscy policjanci ujęli poszukiwanych i namierzyli zaginioną kobietę

 
Nieletni złodziej perfum, Tatrzańscy policjanci Sześciu nietrzeźwych kierowców

Tatrzańscy policjanci zatrzymali troje poszukiwanych, w tym jedną na podstawie listu gończego. Ustalili również miejsce, w którym przebywała zaginiona kobieta. Pierwszy z poszukiwanych wpadł w Zakopanem w piątek po południu na ulicy Szkolnej. Policjanci zatrzymali tam 39-latka poszukiwanego do odbycia kary więzienia.

Tego samego dnia funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu kobiety, której zgłoszono zaginięcie. 50-latkę pochodzącą z powiatu bocheńskiego policjanci odnaleźli na Charmcówkach. Trzecią poszukiwaną osobę policjanci zatrzymali w niedzielę w Kościelisku.

Tam, po godzinie 16 policjantów wezwano do jednej z restauracji gdzie pobudzony i agresywny mężczyzna awanturował się z personelem. Podczas legitymowania okazało się, że 25-latek z województwa kujawsko-pomorskiego poszukiwany listem gończym.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość

– informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji.

Czytaj także: