Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Trzy dni będzie zamknięta droga Krempachy – Dursztyn

Od poniedziałku (06.11) na odcinku od ostatnich zabudowań w Krempachach do kościoła w centrum Dursztyna zaczynają układać asfalt. Droga dziś i przez kolejne dwa dni (do 8 listopada) będzie zamknięta dla ruchu kołowego.

Droga Krempachy – Dursztyn zamknięta

W dniach od 6 do 8 listopada 2023 roku, mieszkańcy Krempach i Dursztyna będą musieli zmierzyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym. Na odcinku 3,2 km, od ostatnich zabudowań w Krempachach do kościoła w centrum Dursztyna, droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego. Powodem jest remont prowadzony przez Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Nowego Targu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wykonawcę inwestycji, prace remontowe obejmują układanie nawierzchni bitumicznej. W związku z tym, od poniedziałku 6 listopada, droga zostanie zamknięta, a prace potrwają przez trzy dni.

To oznacza, że kierowcy planujący przejazd trasą Krempachy – Dursztyn będą musieli skorzystać z objazdów. Warto zatem wcześniej zaplanować swoją trasę, aby uniknąć niespodzianek i niepotrzebnego stresu.

Czytaj także: