Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Turystyka w gminie Kościelisko. Będzie jej poświęcona debata. Odbędzie się w najbliższy piątek

Jak rozwijać turystykę w gminie Kościelisko, gdy miejsc noclegowych jest coraz więcej, a konkurencja rośnie? O tym będą rozmawiać mieszkańcy, przedsiębiorcy i samorządowcy podczas debaty pod hasłem "Recepta na turystykę w Gminie Kościelisko".

Turystyka w gminie Kościelisko
Debata będzie mieć miejsce w kościelskim Urzędzie Gminy / fot. Urząd Gminy Kościelisko

Szacowany czas czytania: 00:27

Turystyka w gminie Kościelisko. W najbliższy piątek – debata

Spotkanie poświęcone będzie przyszłości lokalnej branży turystycznej i pomysłom na nowe atrakcje, które mogłyby przyciągnąć gości do regionu.

Organizatorzy zapraszają do dyskusji i podkreślają, że głos mieszkańców ma być kluczowy w rozmowach o dalszym rozwoju gminy.

Debata odbędzie się już jutro – w piątek (29.05) w sali obrad Urzędu Gminy Kościelisko. Rozpocznie się ona o godz. 10:00. Potrwa trzy godziny – do 13:00.

Autorka: Anna Kruszewska

REKLAMA