Turystyka w gminie Kościelisko. Będzie jej poświęcona debata. Odbędzie się w najbliższy piątek
Jak rozwijać turystykę w gminie Kościelisko, gdy miejsc noclegowych jest coraz więcej, a konkurencja rośnie? O tym będą rozmawiać mieszkańcy, przedsiębiorcy i samorządowcy podczas debaty pod hasłem "Recepta na turystykę w Gminie Kościelisko".

Szacowany czas czytania: 00:27
Turystyka w gminie Kościelisko. W najbliższy piątek – debata
Spotkanie poświęcone będzie przyszłości lokalnej branży turystycznej i pomysłom na nowe atrakcje, które mogłyby przyciągnąć gości do regionu.
Organizatorzy zapraszają do dyskusji i podkreślają, że głos mieszkańców ma być kluczowy w rozmowach o dalszym rozwoju gminy.
Debata odbędzie się już jutro – w piątek (29.05) w sali obrad Urzędu Gminy Kościelisko. Rozpocznie się ona o godz. 10:00. Potrwa trzy godziny – do 13:00.