Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Udany weekend szczypiornistów UKS Świt Szaflary

II liga piłki ręcznej - w minionym tygodniu UKS Świt Szaflary pokonał UKS SMS Wybicki II Kielce, wygrał także z Olimpią Medex Piekary Śląskie.

UKS Świt Szaflary
fot. FB UKS Świt

Szacowany czas czytania: 00:32

Miniony tydzień to dwa mecze II-ligowych szczypiornistów UKS Świt Szaflary. Pierwszy wygrali w Kielcach z UKS SMS Wybicki II 34:25. Bramki dla naszej ekipy strzelili: 7. Sebastian Gaca, po 5. Andrzej Adamczyk, Andrzej Gałdyn, Bartłomiej Kalata, po 3. Wojciech Hajnos i Adrian Najuch, po 2. Jakub Burkacki i Michał Skwara, po 1. Józef Pawlikowski i Michał Szczerba.

W niedzielę w wyjazdowym meczu pokonali Olimpię Medex Piekary Śląskie 37:26. Tu bramkarza przeciwników pokonali: 7-krotnie Najuch, 6-krotnie Gałdyn i Hajnos, 3-krotnie Kalata, Adamczyk i Kamil Dziedzina. 5 bramek strzelił Gaca, dwie Skwara a po jednej Burkacki i Karol Tęcza.

Po tych spotkaniach szaflarzanie są na 6 miejscu tabeli.

Autor: Joanna Koczyńska-Chmiel

REKLAMA