Urząd Gminy w Nowym Targu: Jutro spotkanie i omówienie dokumentów planistycznych dla Ludźmierza i Waksmundu
W budynku nowotarskiego Urzędu Gminy - przy ul. Bulwarowej - będą miały miejsce spotkania informacyjne, podczas których omawiane będą dokumenty planistyczne dla dwóch miejscowości z gminy Nowy Targ - Ludźmierza i Waksmundu. Oba spotkania odbędą się jutro, w środę (13.05).

Szacowany czas czytania: 00:39
Urząd Gminy w Nowym Targu: Jutro odbędzie się spotkanie z omówieniem dokumentów planistycznych dla Ludźmierza i Waksmundu
Początek pierwszego ze spotkań zaplanowano na godz. 12:00. Przedstawione zostaną wówczas zagadnienia dotyczące miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla czterech obszarów Ludźmierza.
Dwie godziny później, a więc o godz. 14:00, również w sali obrad gminnego urzędu będzie mieć miejsce podobne spotkanie tym razem poświęcone Waksmundowi.
Omawiane będą na nim miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego dla trzech obszarów tej miejscowości, jak również studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla jednego z nich.
Celem obu spotkań jest przedstawienie założeń tych dokumentów i nie tylko omówienie proponowanych rozwiązań, ale także umożliwienie zgłoszenia przez zainteresowane osoby uwag i wniosków.
Gmina Nowy Targ: wypowiedz się w sprawie planu zagospodarowania dla obszaru „Obidowa”