Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Wyniki wyborów samorządowych 2024: Kto zasiądzie w radach gmin powiatu nowotarskiego?

 

Wyniki wyborów samorządowych 2024 – rady gmin powiatu nowotarskiego

Rada Miasta i Gminy Czarny Dunajec

KW Prawo i Sprawiedliwość

  • Joanna TURSKA
  • Paweł DZIUBEK
  • Adam SZYMUSIAK
  • Kazimierz GĄSIENICA
  • Kazimierz KOIS
  • Paweł MORAWA

KWW Przyjazna Gmina Czarny Dunajec

  • Bartłomiej BUKOWSKI
  • Stanisław HARBUT
  • Tadeusz CZEPIEL
  • Sebastian CHOWANIEC

KWW Marcina Ratułowskiego

  • Rafał RUBIŚ
  • Józef STĘKAŁA
  • Tomasz JĘDRZEJOWSKI
  • Lucyna HOSANIAK
  • Dariusz ŁAŚ
  • Czesław WAJDA
  • Małgorzata GARCZEK

KWW Zofii Kierkowskiej

  • Zofia KIERKOWSKA
  • Daniel DOMAGAŁA

KWW Razem Podhale Spisz Orawa

  • Piotr DURAJ
  • Adam CHRAMIEC

Rada Gminy Czorsztyn

KWW Wspólny Głos

  • Piotr JANCZY
  • Konrad JANIK
  • Czesława KRÓLCZYK
  • Jacek JANCZY
  • Agnieszka KLAG
  • Rafał BABIAK
  • Anna DZIATKOWICZ
  • Zbigniew KOCZÓR
  • Krzysztof SZCZUREK
  • Magdalena BOCHNIAK

KWW Tadeusz Wach dla Gminy Czorsztyn

  • Marcin DĘBSKI
  • Andrzej BAŃKOSZ
  • Tomasz SKAWIŃSKI
  • Sylwester MAGIERA

KWW Błękitna Polska

  • Andrzej Sproch

Rada Gminy Jabłonka

KWW Przyjazna i uczciwa Orawa

  • Marek STACHULAK
  • Dariusz ŁUKA
  • Estera MOŻDŻEŃ
  • Tomasz KULAWIAK
  • Piotr HOLLA

KWW Ziemia Orawska

  • Adam GIĄDŁA
  • Marek SPYTKOWSKI
  • Adam LICHOSYT
  • Robert KASPRZAK
  • Stanisław MISINIEC

KWW Lepsza Orawa

  • Janusz OMYLAK

KW Prawo i Sprawiedliwość

  • Józef JASIURKA
  • Jan GŁUSIAK
  • Maria PIERONEK

KWW Rozwój to Przyszłość Orawy

  • Piotr KOWALIK

Rada Gminy Krościenko nad Dunajcem

KWW Jana „Janusza” Dydy

  • Kazimierz MAJKRZAK
  • Gerwazy SKUBISZ
  • Franciszek PLEWA
  • Jan CHROBAK
  • Barbara ŚNIEGOŃ
  • Stanisław JAWOR
  • Józef BŁAŻUSIAK
  • Krzysztof OPOKA

KWW Stanisław Tkaczyk Lepsza Perspektywa

  • Paweł KOŁEK
  • Grzegorz KOZIELEC
  • Justyna JAWORSKA
  • Marcin KRÓLCZYK
  • Jakub POTAŚNIK

KWW Wspólnie dla Gminy

  • Renata GABRYŚ
  • Anna POTOCZAK

Rada Gminy Lipnica Wielka

KWW Dla Przyszłości Gminy Lipnica Wielka

  • Tadeusz LIMANÓWKA
  • Henryk KOWALCZYK
  • Franciszek PINDZIAK
  • Mateusz MACHAJDA
  • Adrian ŁUKA
  • Ryszard DZIUBEK
  • Konrad GONCIARCZYK
  • Józef RUDNICKI
  • Jan KWAK
  • Andrzej KARKOSZKA
  • Bronisława KIDOŃ
  • Eugeniusz WĘGRZYN
  • Mariusz KARKOSZKA
  • Józef KARKOSZKA

KWW Stanisława Wojtusiaka – Łączy Nas Wspólne Dobro Gminy Lipnica Wielka

  • Rafał KARLAK

Rada Gminy Łapsze Niżne

KWW Jakuba Jamroza Bliżej Ludzi

  • Tomasz MARKOWICZ
  • Józef PRELICH
  • Marek SZEWCZYK
  • Marek MOLITORYS
  • Henryk KAŁAFUT
  • Henryk JANECZEK
  • Józef GRONKA

KWW Razem dla Naszej Spiskiej Gminy

  • Michał STANEK
  • Grzegorz FINDURA
  • Jan KOPACZKA
  • Janina SCHLEGEL
  • Andrzej RADECKI
  • Maria HABER
  • Dorota WŁOCH
  • Beata KURUC

Rada Gminy Nowy Targ

KWW Samorządność Wiejska

  • Paweł DŁUGI
  • Józef LORENC
  • Teofil CHMIELAK
  • Anastazja CZUBERNAT
  • Marek KOLASA
  • Stanisław BUŁA
  • Łukasz WARAS
  • Dariusz MUCHA
  • Anna PUDZISZ
  • Dawid SZELIGA
  • Marek ŁAPCZYŃSKI
  • Małgorzata KUCHARSKA
  • Piotr ŁABUDA

KWW Grzegorza Adamczyka Wspólna Przyszłość

  • Piotr GĄSIOREK
  • Anna CIĘŻOBKA-TARGOSZ
  • Jan STACHOŃ
  • Jacek BOCHNAK
  • Dariusz PARZYGNAT
  • Ewa KOCZUR
  • Andrzej SIUTA
  • Barbara PANEK

Rada Gminy Ochotnica Dolna

KWW Porozumienie dla Rozwoju Gminy

  • Magdalena CHRYCZYK
  • Andrzej RUNGER
  • Bożena KUZIEL
  • Irena PAWLIK
  • Andrzej LIGAS

KWW Wyborców Stanisława Jurkowskiego

  • Andrzej SIKORA
  • Wojciech CHLIPAŁA
  • Jan LIGAS
  • Krzysztof BODZIARCZYK

KWW Wspólnie dla Dobra Gminy Zbigniew Chlebek

  • Krzysztof LIGĘZA
  • Sylwester CWYNAR
  • Agata CHLIPAŁA
  • Tomasz KONOPKA
  • Jan LIGAS

KW Prawo i Sprawiedliwość

  • Jan JUREK

Rada Gminy Raba Wyżna

KWW Haliny Szewczyk

  • Tomasz KAWULA
  • Agnieszka KULAK

KWW Zgoda i Rozwój

  • Ewa OLEKSY
  • Tadeusz CHLEBEK
  • Justyna KOBYLARCZYK
  • Ewa MIŚKOWIEC

KWW Andrzeja Dziwisza

  • Mateusz URBANIAK
  • Mariusz SZKLARZ
  • Zbigniew CIEŚLIK
  • Sylwia MATEJCZYK
  • Grzegorz ŻĄDŁO
  • Zofia KADŁUBEK
  • Sylwia PALARCZYK
  • Andrzej SULARZ
  • Małgorzata ŁAPKA

Rada Miejska w Rabce-Zdroju

KWW Roberta Wójciaka

  • Łukasz KOWALCZYK
  • Piotr ŻARNOWSKI
  • Ewa DYRDA
  • Ewa WÓJCIK
  • Michał ŚWIDER
  • Adam TWARÓG

KWW Leszka Świdra

  • Paweł ROGOWIEC
  • Janusz WÓJCIAK
  • Elżbieta SZARAWARA
  • Rafał HAJDYŁA
  • Robert SKIPIAŁA
  • Jan CIEPLIŃSKI
  • Robert ŻĄDŁO

KWW Marka Cieplińskiego

  • Marek Ciepliński

KWW Aleksandry Koper

  • Ewa ŚWIDER

Rada Gminy Spytkowice

KWW Razem dla Spytkowic

  • Agnieszka SZKLARZ
  • Tadeusz GWIAZDOŃ
  • Katarzyna BRYNKUS
  • Jacek KOWALCZYK
  • Dariusz LEŚNIK
  • Anna LEKSANDER
  • Stanisław KOWALCZE
  • Mateusz ŻĄDŁO
  • Mateusz CHUDY

KWW Współpraca i Rozwój

  • Józef SZYSZKA
  • Stanisław TRYBUŁA
  • Szymon KOŁODZIEJCZYK
  • Paweł JABCOŃ
  • Elżbieta MOŻDŻEŃ
  • Marta PAWLIK

Rada Gminy Szaflary

KWW Rafała Szkaradzińskiego

  • Jan STOPKA
  • Władysław ŁUKASZCZYK
  • Wojciech STRZĘP
  • Stanisław SIKOŃ
  • Wacław FURCZOŃ
  • Janusz GAŁ
  • Jacek WĄTOREK
  • Stanisław WĄSIK
  • Adam WARAS
  • Krzysztof GACEK

KWW Wspólnota i Jedność Gminy Szaflary

  • Anna REPA
  • Rafał WILKUS
  • Sławomir MICHNIAK
  • Jan TOPÓR
  • Janusz JURZEC

Rada Miejska w Szczawnicy

KW Prawo i Sprawiedliwość

  • Łukasz WALIGÓRA
  • Jolanta SALOMON

KWW Zrównoważony Rozwój

  • Piotr GIEMZA

KWW Bogdana Szewczyka

  • Rafał TOKARCZYK
  • Urszula KORUS
  • Stanisław ZACHWIEJA
  • Zbigniew LACH
  • Witold SALAMON

KWW Grzegorza Niezgody

  • Marek URBAN
  • Jacek GĘBAŁA
  • Jan SALAMON

KWW Łączy nas Szczawnica

  • Marcin GUSZKIEWICZ
  • Piotr MASTALSKI
  • Bartosz CIESIELKA

Rada Miasta Nowy Targ

KW Prawo i Sprawiedliwość

  • Jan Łapsa
  • Tadeusz MORAWA
  • Gabriel SAMOLEJ
  • Adam HAJNOS

KW Stowarzyszenia Nowy Targ dla Mieszkańców

  • Jan SIĘKA
  • Dariusz JABCOŃ
  • Maciej FRYŹLEWICZ
  • Ewa PAWLIKOWSKA
  • Maciej TOKARZ
  • Marcin JAGŁA

KWW Razem Nowy Targ

  • Wojciech KRAUZOWICZ
  • Mariusz WCISŁO
  • Agata MICHALSKA
  • Bartłomiej GARBACZ
  • Szymon FATLA

KWW Ruch Obywatelski Nasze Miasto

  • Grzegorz LUBERDA
  • Danuta SZOKALSKA-STEFANIAK
  • Łukasz BRZOSTOWSKI
  • Grzegorz WATYCHA
  • Ewa GARBACZ
  • Marek MOZDYNIEWICZ

Czytaj także: