Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Wypadek w Białce Tatrzańskiej. Lądował helikopter LPR [FOTO]

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 49 w Białce Tatrzańskiej, w Małopolsce, zakończył się poszkodowaniem sześciu osób, w tym dwóch dzieci - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem. Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych zmusiło służby ratunkowe do przetransportowania wszystkich poszkodowanych do szpitala.

Wypadek w Białce Tatrzańskiej

Zdarzenie miało miejsce około godziny 13.00. W miejscowości Białka Tatrzańska (gmina Bukowina Tatrzańska, powiat tatrzański) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, sześć osób, w tym dwoje dzieci, zostało poszkodowanych. Wszystkie osoby zostały przetransportowane do szpitala, gdzie otrzymują niezbędną pomoc medyczną.

Wypadek w Białce Tatrzańskiej. Zdjęcia

Na miejscu zdarzenia lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Służby ratunkowe zareagowały natychmiast, co pozwoliło na szybką ewakuację poszkodowanych.

Szczegóły zdarzenia są nadal badane przez odpowiednie służby. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny zderzenia. Wszystko wskazuje na to, że była to tragiczna wypadek, który mógł mieć poważne konsekwencje dla wszystkich zaangażowanych.

Wszyscy poszkodowani są pod stałą opieką medyczną, a ich stan jest na bieżąco monitorowany.

Czytaj także: