Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Wypadek w Brzegach. Ciągnik przygniótł kierowcę powodując poważne obrażenia

W tragicznych okolicznościach, podczas prac leśnych w miejscowości Brzegi, doszło do groźnego wypadku. Mężczyzna z powiatu tatrzańskiego, kierujący ciągnikiem, doznał poważnych obrażeń ciała, które zmusiły go do natychmiastowej hospitalizacji.

Wypadek w Brzegach

Do wypadku doszło we wtorek (7.11) po południu. Kierowca ciągnika, po zakończeniu pracy, wysiadł z pojazdu i udał się na jego tył. W tym momencie, najprawdopodobniej, ciągnik zaczął się nagle staczać, uderzając mężczyznę. Przez chwilę zestaw ciągnik-przyczepa z drzewem ciągnął mężczyznę po ziemi, powodując poważne obrażenia.

Wypadek w Brzegach, fot.Policja Zakopane

Tatrzańscy policjanci, którzy natychmiast zostali wezwani na miejsce zdarzenia, pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Wszystko wskazuje na to, że była to nieszczęśliwa kombinacja niefortunnych zdarzeń, które doprowadziły do tego tragicznego wypadku.

Mimo natychmiastowej pomocy medycznej, stan mężczyzny jest poważny. Został on natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie poddany jest intensywnej terapii.

Wypadek w Brzegach, fot.Policja Zakopane

Czytaj także: