Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Zimowe warsztaty tańca w Zakopanem

 

Zimowe warsztaty tańca w Zakopanem

Zimowe warsztaty ROX

Przez siedem pierwszych dni naszych ferii – hip hop, taniec współczesny i tajemniczy egzotyczny taniec wprost z Dominikany, ale przede wszystkim praca z ciałem i ruchem pod okiem uznanych choreografów. Studio Rox Dance zaprasza na zimowe warsztaty.

Adam Soroczyński: Do naszego studia przyjedzie 7 instruktorów, sześcioro z Polski i mamy jednego gościa aż z Bratysławy – Simon Šinka, który będzie tańczył u nas hip hopowe swoje choreografie. Jesteśmy bardzo podekscytowani, dlatego że takie warsztaty to nie tylko hip hop, który mamy tutaj na co dzień, ale również taniec współczesny z cudownymi dziewczynami – Briggs i Brzezińska, które już gościły u nas rok temu, ale również po raz pierwszy odbywać się będą warsztaty Bachaty, która przyjechała do nas – z tego co wiemy – z Dominikany z naszą polską instruktorką Kasandrą Kleinert-Pawlik, która zagości w studio u nas w Zakopanem i trochę nam przybliży taki zupełnie inny sensualny styl. Sam biorę w nich udział, więc jeszcze nie chcę powiedzieć za dużo, bo niewiele wiem.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób średnio zaawansowanych, ale jak zapewniają organizatorzy każdy może przyjść i spróbować.

Adam Soroczyński: Zapisać się można kontaktując się z nami na Facebooku czy Instagramie, szukając Rox Dance Studio Zakopane lub przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Oddział w Zakopanem. Tam również podamy wszystkie inne informacje.

Z Adamem Soroczyńskim choreografem i założycielem studia tanecznego Rox Dance rozmawiała Beata Denis-Jastrzębska.

Czytaj także: