Radio Alex 105.2 FM Zakopane

W tygodniu

Codziennie najlepsze audycje - zawsze blisko słuchacza na Podhalu...

austin neill gmuAWJGNHcY unsplash
austin neill gmuAWJGNHcY unsplash
 • 6:00 – 11:00
  Dzień dobry, wakacje Oliwia Cieszewska, Piotr Olszowski i Marek Moc: W wakacyjne poranki polecamy, bądźcie z nami, sprawdzamy pogodę na urlop i wakacyjny horoskop. Szukamy pozytywnych wibracji, motywujemy i wprowadzamy w odpowiedni nastrój… Mamy też rekordy, niezwykłe osiągnięcia i liczby, które dają do myśleniaCodziennie po 9.00 także GÓRALSKA PROGNOZA POGODY, bo nie od dziś wiadomo, że na pogodzie najlepiej znają się górale. Codzienna porcja niezbędnych wakacyjnych informacji pogodowych i to w gwarze! Prezentuje Władysław Biały.

  Mamy też coś specjalnego, to LISTA 44 – czyli wakacyjna lista obowiązkowa. Co trzeba zrobić w czasie tych wakacji? Wakacyjny must have tylko w Radiu Alex.

 • 11:00 – 17:00
  Lato w regionie – Natalia Kawałek i Mariusz Pucyło
  : Sprawdzamy wakacyjne wydarzenia na Podhalu, gdzie pójść? Co zobaczyć? Gdzie odpocząć, bez konieczności przemierzania setek kilometrów? Jesteśmy na bieżąco!W programie popołudniowym także WAKACYJNE ABC – jak zdrowo i bezpiecznie przeżyć wakacje? Rady i podpowiedzi ekspertów: lekarzy, ratowników, policjantów i innych specjalistów. Mamy też propozycje z czterech stron świata, to nie tylko popularne kierunki: wskazówki, podpowiedzi, ostrzeżenia. Z nami nie zginiesz!

  Będzie też powrót do przeszłości… Przeżyjmy to jeszcze raz. Niezapomniane gadżety, seriale i filmy. Tym żyliśmy w latach 80-tych i 90-tych. Od „Niewolnicy Isaury” do „Kola fortuny”.

 • 17.00 – 22.00
  Wakacje po godzinach: Dużo dobrego grania….Tak w sam raz na wakacje….Poleca się Łukasz Jakubczyk