Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Bez prawa jazdy i z narkotykami. Policja w Czarnym Dunajcu zatrzymała 35-latka

 

Policja w Czarnym Dunajcu zatrzymała 35-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Dodatkowo mężczyzna kierował samochodem bez uprawnień

W miniony poniedziałek w Chochołowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego mężczyznę. Okazało się, że kierujący nie ma prawa jazdy. To nie był jednak koniec problemów mieszkańca powiatu tatrzańskiego. Na dywaniku za siedzeniem pasażera policjanci zauważyli saszetkę, a w niej woreczki strunowe z narkotykami.

W miejscu jego zamieszkania, funkcjonariusze znaleźli jeszcze tzw. „kryształ” i ponad 50 sztuk tabletek ecstasy. Łącznie zabezpieczono ponad 130 gramów narkotyków oraz ponad 5 tysięcy złotych w gotówce. Za popełnione przestępstwo mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do nowotarskiej komendy.

Następnego dnia w Prokuraturze Rejonowej w Nowym Targu usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat. Jako środek zapobiegawczy prokurator zastosował dozór Policji i poręczenie majątkowe. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Czarnym Dunajcu.

Czytaj także: