Pirat drogowy stracił prawo jazdy w Białym Dunajcu. 32-latek jechał dwa razy zbyt szybko
W Białym Dunajcu, w miejscu, gdzie maksymalna prędkość, z jaką można się było poruszać - wynosiła 50 km/h, on pędził ponad dwa razy więcej. Kosztowało go to utratę prawa jazdy na trzy miesiące, spory mandat i kilkanaście punktów karnych. 32-latka z powiatu oleckiego na zbyt szybkiej jeździe przyłapali policjanci zakopiańskiej drogówki.